برداشت از سی دی اختلاف ارتفاع از همسفر"لژیون ششم کمک راهنما همسفر الهام "
سه شنبه 7 مرداد 1399 ساعت 09:16 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مدیر وبلاگ همسفر زهرا | ( نظرات )
" گاهی اوقات جایگاه انسانها تغییر می‌کند و گاهی هم ما جایگاه مان را گم می کنیم و راه برگشت هم سخت است و نمی‌توانیم پیدایش کنیم ."

سلام دوستان نرگس هستم همسفر عباس;

مبحثی که استاد می‌فرمایند: مربوط به تاریخ ۷۶/۲/۲۸ می باشد,تحت نیروهای شیطانی بودن هست.بعضی ممکن است بگویند: مسائل شیطانی چرت و پرت هست،ولی فرق نمی کند ما چه بخواهیم چه نخواهیم برای اینکه در هستی جریان داشته باشد وحرکت باشد باید اختلاف ارتفاع وجود داشته باشد.

اگر آب می خواهد جریان پیدا کند باید ارتفاع و پستی و بلندی باشد و ما از نیروهای شیطانی تحت نیروهای مکمل هم اسم می‌بریم. بنابراین وجودشان الزامی هست.

بعضی اعتقاد دارند خداوند از اول این نیروها را از بین می‌برد ولی بدون این‌ها زندگی شکل نمی‌گیرد,اگر ظلمت نباشد نور مفهومی ندارد.

مثال باتری ماشین قطب مثبت و منفی و یا برق نول و فاز ,مانند: یک فیلم که اگر همه آن مثبت باشد فیلم هیچ جذابیتی ندارد,باید این نیرو باشد و هستی توسط این نیرو در جریان هست.

حالا بستگی به ما دارد که کدامش را انتخاب کنیم و کدام طرفی برویم این سمت یا آن سمت.هر کدام هزینه خودش را دارد ,مثال:منطقه ای بود که هم آهو و حیوانات علف‌خوار بودند و هم گرگ، گرگ‌ها را از آن منطقه خارج کردند و منطقه به یک بیابان تبدیل شد. بعضی اوقات خودمان نمی‌دانیم که در کدام زمره قرار داریم؛ نیروهای الهی یا شیطانی کسی که مواد مخدر مصرف می‌کند جزو نیروهای شیطانی هست و خودش هم ممکن است نداند وقبول نکند.

داخل قرآن در مورد قمار و خمر ‌'پوشش و حجاب ' بیان شده و در مورد ضرر و زیانش گفته شده, این نیست که بگوییم خداوند بعضی چیزها را در نظر نگرفته کسی که مواد مخدر مصرف می‌کند ممکن است دست به هر کاری بزند و تحت شرایط خیلی بدی قرار بگیرد و شخصیتش زیر سوال برود.پس نیروهای اهریمنی نه کاری به روشن فکری دارد و نه باسوادی و نه بی سوادی. چون نظام هستی بر مبنای اضداد بنا شده و اگر برداریم حرکت ساقط می شود.

گاهی اوقات جایگاه انسانها تغییر می‌کند و گاهی هم ما جایگاه مان را گم می کنیم و راه برگشت هم سخت است و نمی‌توانیم پیدایش کنیم .

اکثر انسان‌ها راه را گم کردند حال چه مسئله اعتیاد و یا مسئله های دیگر و می‌خواهند خوب باشند ولی بلد نیستند . بعضی جستجو می‌کنند و راه را پیدا می‌کنند و متوجه بیراهه رفتن‌شان می‌شوند و لباس تقوی رو تن‌شان می‌کنند .

چون انسان طبیعتاً می‌خواهد به سمت نیکی برود. کسی که تحت نیروهای منفی قرار دارد جزو آن‌ها میشود و دیگر او را تحویل نمی‌دهند و دست خودش نیست, باید تسویه حساب کند که از آن زمره نیروهای منفی گرفته شود .این نیست که هر وقت خواست برود این ور و آن ور .نکته مهم این است که به خود باز آمدن یک‌مرتبه انجام نمی‌گیرد .

ممکن است در یک لحظه آغاز شود ولی نقطه پایان نیست ,اگر در یک لحظه از عمق تاریکی وارد روشنایی شوی کور میشوی و اصلا یک لحظه نمی توان تحمل کرد و باید تغییر کند تا تبدیل شود .باید یکسری مسائل حل شود تا راه باز شود .

باید یک فداکاری و تلاش باشد تا راه باز شود,اون موقع هست که انسان عشق را درک می‌کند و از یک گروه وارد گروه دیگر می‌شود. باید برای هر کاری بهایش را پرداخت کند ما در زندگی دو بعد داریم یکی مادی و یکی معنوی، یکی بیکران معنوی و بیکران مادی  بیکران ‌'یعنی گوشه و لبه وقتی میگوئیم جهان بیکران یعنی جهانی که گوشه هایش را نداریم ,آنچه به درستی ساخته شود بعد از تخریب در دو حیات طی طریق می‌کند و در دو جهان ادامه پیدا می کند .

وقتی انسان چیزی را درست می کند متعلق به تمام دنیا هست و در حیوانات هم همین‌طور هست .این اطلاعات میرود به سمائ و دو مرتبه برمی‌گردد به زمین و نقطه دیگری پس اگر یک انسان چیزی را پیدا می‌کند و کشف می‌کند از بین نمی‌رود و تخریب هم شود باز ازبین نمی‌رود،حتی اگر نوع ساختمان را طوری درست کند که تا حالا درست نشده باشد که منظور از ساختن همان یافتن هست .

آنچه در زمین تجربه می‌شود به سمائ متصل می‌شود و بالعکس و این همیشه ادامه دارد بخصوص در حیات مادی از خودش اثر می‌گذارد مثل متدDST به همه جا خواهد رفت و علم خواهد شد .

مثل کاری که لوئی پاستور و دانشمندان دیگر کردن و ارزش آن پس از انتقال حفظ می شود,از زمان الس و قبل از زمان الس که یک نقطه آغازی هست و اطلاعاتی کشف شده در آرشیو کائنات درج شده است.

انسانها مدام در حال امتحان دادن هستن و در کتب آسمانی از ما یاد می‌کنند که انسان همیشه بقا دارد، قبل تولد هم بوده و بعد از مرگ هم خواهد بود, هستی همه نیروهای‌اش را می‌خواهد که در مکان‌های خاص مورد استفاده قرار بگیرد، برای این که سیستم را بچرخاند .

چطوری الان زمین می‌چرخد و تمام مشاغل هست و یک سری معلم هستند و همه درحال آموزش هستند و هر چه موفق‌تر باشند به مرحله بالاتر می‌رود و بستگی به توان شخص دارد،بنابراین این قضیه ادامه دار هست از قبل تولد تا پس از مرگ و گاهی اوقات این امتحانات پوست آدم را می‌کند و وقتی به آن مرحله میرسی دیگر برایت سخت نیست و به نظرت نمی‌آید چون به مرحله‌ای از تفکر رسیدی که چگونه مسائل را ببینی .خوب امیدوارم که همه شما سفری که در یخبندان آغاز نمودید و شروع کردید به سلامتی از یخبندان خارج شوید .


"باسپاس و تقدیر از نویسنده مطلب همسفر نرگس لژیون ششم "

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نوسنده مطلب :همسفر مهدیه " لژیون ششم کمک راهنما همسفر الهام "

ویرایش ارسال مطلب :همسفرزهرا " لژیون هفتم کمک راهنما همسفر مریم"

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر معصومه لژیون سوم سه شنبه 7 مرداد 1399 10:32 ب.ظ
بسیار عالی ومفید بود خانم نرگس خسته نباشید وخدا قوت
وتشکر ازخانم زهرا مسوئل سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات