مشارکت مکتوب همسفران در باب دستور جلسه" عدالت,آیا همه افراد کنگره 60 با هم برابرند؟ "
شنبه 15 شهریور 1399 ساعت 06:24 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مدیر وبلاگ همسفر زهرا | ( نظرات )

 عدالت یکی از خواسته‌های درونی انسان‌ها است. تمام انسان‌ها در هر زمان و مکان خواستار عدالت می‌باشند و همواره در زندگی خود از آن دم می‌زنند و از نابرابری و تبعیض بیزاری می‌جویند.

عدالت نسبت به سایر ارزش‌های معنوی مانند مساوات، برابری، بخشش و ... از جایگاه والاتری برخوردار است،

از  بزرگی پرسیدند: عدل بهتر است یا بخشش؟  فرمودندعدالت، هر چیزی را در جای خود قرار می‌دهد  درحالی‌که بخشش آن را از جای خود خارج می‌سازد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفر لژیون یکم "کمک راهنما همسفر اعظم "

------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان اعظم هستم یک همسفر;

با تشکر از راهنمای عزیزم وفرصتی که برای مشارکت به من داده شد.
عدالت یعنی "به هر فرد آنچه به او اختصاص دارد بدهی و از او آنچه که باید گرفت بگیری"
عدالت یعنی " هر چیزی در جایگاه حق و درست خود باشد "

برای اجرای عدالت هر عضوی میتواند از خود آغاز کند ، چگونه ؟
با ورود به کنگره همه امکانات برای همه برابر و یکسان است از هر قوم نژاد شهر با هر اعتقاد و موقعیت اجتماعی اقتصادی باشم پذیرش خواهم شد و سه جلسه تازه واردم برایم کمک راهنما وقت می گذارد و حق انتخاب راهنمایم را بصورت حسی و با اختیار خود دارم، می توانم در لژیون از آموزش ها کتابها سی دی ها ویاری بگیرم در رای گیری ها شرکت می کنم و در ادامه به نسبت به تعادل نزدیک شدن من هم درصور آشکار و هم در صور پنهان وجودی ام عدالت را خودم در مورد خودم اجرا می کنم .
با اختیار از بکار بردن و اجرا کردن آموزش های جهان بینی و رسیدن به پندار سالم ، گفتار سالم و عمل سالم  با تلاش سعی و انرژی عاشقانه خدمت در حریم حرمت ها و قوانین کنگره جایگاهی که لایق آن هستم را بدست می آورم.
عدالتی که خودم خلق کردم ، آن را با عمل کردم در معرض دید راهنمایم،  مرزبان ،اسیستانت شعبه قرار دادم و آنها با مهربانی و ادب جایگاه مرا به من تحویل دادند.
در کنگره لحظه ای توقف وجود ندارد ،توقف من یعنی از گردونه تعادل و سلامت خارج شدن و اجرای عدالت  و دادن جایگاه خدمتی برای دیگری که در حرکت و در صراط مستقیم است.

" خدا را سپاسگزارم برای حضورم در این مکان امن و پر از آگاهی های الهی "

--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون سوم "کمک راهنما همسفر هما "

------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوستان الهه هستم همسفر علیرضا;

آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟

حقیقتش چیزی که فکر من را با گوش کردن این دستورالجلسه خیلی مشغول کرد، مساعدت و یاری دکتر جاسبی ( رییس سابق دانشگاه آزاد )  برای خرید زمین دانشگاه در قشم بود، اینجا بود که متوجه شدم تمام حرف ها و گفته های مهندس دژاکام همگی مستند است و همه را خود به تجربه دیده است، و اینکه ایشان همیشه در آموزش هاشون می گویند شما در راه الهی قدم بردارید، مطمئن باشید القائات مثبت و کائنات شما را همراهی می کند.
کنگره ۶۰ بدون هیچ پشت و پناهی جز خداوند و بدون اینکه کوچک ترین وابستگی به بودجه دولتی داشته باشد، توانسته این تعداد انسان های شریف و خوب که در دام اعتیاد گرفتار بودند را نجات بدهد و حال آنکه خود آنان اکنون راهنما و نجات دهنده دیگران هستند.
اگر ما بتوانیم از استعدادها و نیروهای مردمی استفاکنیم و آنها را از قوه به فعل برسانیم، یک معجزه بزرگ انجام داده ایم و مهندس دژاکام با این ابداع و نوآوری که در احداث کنگره ۶۰ کردند این معجزه بزرگ را انجام داده اند.
در مشارکت ها یکی از مسافران قدیمی  کنگره ۶۰ که از همان ابتدای احداث کنگره ۶۰ بوده اند و همچنان هستند و دارند خدمت می کنند، ایشان در صحبت هایشان فرمودند که آقای مهندس از ۲۰ سال پیش در مورد احداث دانشگاه بین المللی صحبت می کردند و الان بعد از گذشت ۲۰ سال، این عین عدالت هست که مهندس با تلاش های فراوان خود و کمک بسیاری از مسافران و همسفران عزیز و مساعدت و یاری دکتر جاسبی عزیز امروز به خواسته دیرینه خود رسیده اند.
آقای مهندس فرمودند، تمام تلاش من برای آیندگان هست و گرنه الان در حال حاضر همه چیز خوب پیش می رود و ما هیچ کمبودی نداریم و اگر کاری هم می کنیم فقط برای آینده هست.

دیگران کاشتند ما خوردیم
            ما می کاریم دیگران بخورند

سلام دوستان مژگان هستم یک همسفر;

مثلث کنگره 60 تشکیل شده از سه ضلع معرفت،عدالت و عمل سالم
عدالت در لغت معادل نظم ، ادب و درستی است در زبان فارسی در کنگره یاد گرفتم هر کس در هر جایگاهی که هست عین عدالت است .
در قرآن هم بیان شده است که آیا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند برابر هستند ؟
قطعا برابر نیستند و این نا برابری خودش یک عدالت است چون هر کس بر اساس خواسته وتلاشی که در این راه انجام می دهد به جایگاه مورد نظر می رسد و این عدالتی است که در سیستم هستی وجود دارد و الان که در جایگاه همسفر و رهجو قرار دارم خیلی خوشحالم و برای من همین معنای عدالت را دارد و امیدوارم بتوانم در این سیستم خدمت کنم و در قبال چیزهای که کنگره به من همسفر داده شاکر و سپاسگزار باشم .

سلام دوستان معصومه هستم همسفر;
درمورد دستور جلسه عدالت اول تبریک عرض می کنم خرید دانشگاه رابه تمام افراد کنگره به خصوص آقای مهندس ،آقای مهندس گفتند.
آیا تمام افراد کنگره باهم برابر هستند و عدالت این را می گوید که همه برابر باشند ؟
خیر تمام افراد باهم برابر نیستند آیا افرادی که خدمت می کنند و تمام تلاش شان این که در این سیستم مفید باشند با کسی که به فکر حاشیه سازی و خیانت و بی احترامی به افراد کنگره هست برابر است مسلما خیر پس تمام افراد در کنگره برابر نیستند.

سلام دوستان فرزانه هستم یک همسفر;

نظرمن درمورد کنگره ی ۶٠اینکه من هرموقع میام کنگره باکلی دردو دل میام ولی وقتی میام کلا در دو دلم و فراموش می کنم و به آرامش خاصی می رسم و امیدوارم هیچ انسانی روی زمین به این درد گرفتارنشود و امیدوارم خداوندبه جناب مهندس عمربا عزت عطا کند که یک مکانی برای ما آماده کردن که بتوانیم برای یک روزهم که شده آرامش پیدا کنیم خدابه ایشون وخانواده ای محترم شان توفیق بدهد.

سلام دوستان شبنم هستم همسفر علی;

کلام در دهان جاری وحقیقت نمایان وعدالت جاری.آن کسی که می بیند و می شنود،انسان باشد ،می تواند با شهر و بلد اشنا بشود ودر پی سیر و سلوک در آید.

درکنگره ۶۰عدالت به مفهوم:تعادل،توازن،تقارن و یا همان نظم و انضباط درونی و برونی است.
در یک کلام و نقل از بنیان گذار انجمن احیای انسانی کنگره عدالت به مفهموم تعادل یعنی برقرار نمودن است.
هرجیزی که در دنیا وجود دارد نشان عدالت خداوند است در کنگره هم عدالت به معنای واقعی اجرا می شودو همین موضوع باعث جذب ما می شود زیرا عدالت دارای جاذبه و بی عدالتی دافعه دارد.
واگر دقت کنیم می بینیم که عدالت در راس مثلث کنگره۶۰قراردارد چون از اهمیت بالایی برخوردار است همه ی مادرکنگره از نظر شغل تحصیل و ...در کنگره وقتی روی صندلی می نشینیم باهم برابر هستیم چه دکتر چه مهندس چه بنا چه کارگر همه در یک تعادل و عدالت قرارداریم و یکی هستیم ولی از نظر عملکرد نه.
درکنگره هرکس به میزان تلاش و فعالیت خودش رشد و جایگاهش ارتقا پیدا می کند.
کنگره هم همین و از ما می خواهد که درکنار این فعالیت ها و اموزش گرفتن ها به هر شکل ممکن خدمت کنیم،حتی خدمت های کوچک در لژیون،چای دادن،صحبت و مشارکت کردن و حتی به موقع حاظر شدن درجلسات کنگره،همه ی این ها می تواند باعث ارتقا ما باشند.
تعادل یعنی نداشتن افراط و تفریط ،متعادل بودن،حدوسط بودن.تعادل از ریشه عدل است وبه معنای قرارداشتن هرچیزی سر جای خودش.
کنگره هم همین و از ما می خواهد که هر چیزی درکنگره از نظر شخصیتی،اجتماعی،اقتصادی سرجای خودش قرار داشته باشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون هشتم "کمک راهنما همسفراحترام"

------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان سکینه هستم همسفر;

درمورد دستور جلسه، باید بگویم برابری وعدالت مثل یه پازل میماند. همه مسافران و همسفران وقتی وارد کنگره می شوند ، یکسان و برابرند و تمام اسم و رسم و قدرت و ثروت شان را بیرون از کنگره می گذارند و وارد کنگره می شوند مسافر و یا همسفر واز نظر کنگره فقیر وغنی پروفسور واستاد ومعلم و دکتر بایک فرد بی سواد و یا کم سواد فرقی ندارد وفقط وهر فرد برای درمان و یا کمک به حال خوب خودش و یا مسافرش وارد کنگره می شود و ما هیچ وقت ندیدیم تبعیضی برای مقام یا ثروت وشهرتش قائل شود. البته شاید بعضی افراد انگشت شمار از روی نا آگاهی برخوردهایی کرده باشند که آن هم شخصی بوده نه از طرف کنگره .

اما آیا این عدالت است ؟

دونفر وارد کنگره می شوند تلاش می کنند زحمت می کشند وهر خدمتی از دستشان بر می آید، انجام می دهند برای درمان خودشان وکمک به دیگران با فردی که گاهی کنگره می آید گاهی غیبت می‌کند سی دی نمی نویسد حرف کمک راهنما را گوش نمی دهد ویا دارو OT خودش را مرتب و سر وقت نمی خورد هر دو به یک جایگاه در کنگره برسند؟

مطمئنا همگی موافق هستید که عدالت نیست پس نتیجه می گیریم عدالت وبرابری دو خط موازی هستند ان شاء الله همگی با عدالت وبرابری که در کنگره یافت می شود همه عزیزان باتلاش وپشتکار به بالاترین ووالاترین جایگاهها در کنگره وزندگی خودبرسند.

ان شاء الله 

سلام دوستان سمانه هستم همسفر مجید;

در مورد دستور جلسه اگر بخواهم بگویم ، تنها جایی را که دیدم افراد با هم برابرند، کنگره ۶۰ بود .روز اولی که برای ثبت نام اومدم کنگره، یک نفری را بهم نشان دادند که خلبان بودند و در کنگره مشغول درمان و از زمانی که وارد کنگره شدم به عینه دیدم که هر کسی با هر منصبی در یک لژیون کنار هم هستند و همه از یک سی دی، از یک شربت ، در کنار یک راهنما و در کل همه چی مساوی هستند و این هم از معجزات کنگره هست که همه با هم برابرند مگر در دانایی و تلاش که آن هم دست خودشان است .

 سلام دوستان فاطمه هستم همسفر علی اصغر;

به نظر من سفر اولی ، در کنگره هررهجو که تلاش کند ودر انجام فرمان‌های راهنما صبور و فرمانبردار باشد، می تواند جایگاه های خدمتی را تجربه کند و پیشرفت کند پس همه باهم برابرهستند.

سلام دوستان زهره هستم همسفر حامد ;

درمورد دستور جلسه... به نظر من توی کنگره ۶۰ تنها جایی هست که افراد باعشق کار می کنند وهر کس بیشتر تلاش کند وبیشتر خدمت کند می تواندجایگاه بالاتررا تجربه کنند وعدالت یعنی این که من با تلاش خودم می توانم به جایگاهی که دوست دارم برسم وهمه چیز بستگی به خود شخص دارد.

 "آمین "


------------------------------------------------------------------------------------------------

تشکر و سپاس از  شما همسفران  مشارکت های عالی و زیبا از قدرت مطلق بهترین جایگاهها را در زندگی و کنگره 60 برای شما عزیزان مسئلت داریم. "

---------------------------------------------------------------------------------

ویرایش و ارسال خبر :همسفر زهرا لژیون هفتم " کمک راهنما همسفر مریم "


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرنرگس لژیون پنجم دوشنبه 17 شهریور 1399 03:02 ب.ظ
خداقدت خدمت تمام همسفران عزیز
علی لژیون سوم شفا یکشنبه 16 شهریور 1399 07:30 ب.ظ
درود بر شما.خدا قوت
علی لژیون سوم شفا یکشنبه 16 شهریور 1399 07:29 ب.ظ
درود بر شما.خدا قوت
علی لژیون سوم یکشنبه 16 شهریور 1399 07:20 ب.ظ
درود و احسنت به همه شما به خاطر فعالیت پرشورتان،زنده باشید.
سمانه همسفر مجید لژیون ۸ یکشنبه 16 شهریور 1399 06:24 ب.ظ
ممنون از همه ی عزیزان بخاطر مشارکتهاشون و تشکر از خانم زهرای عزیز بابت تمام زحماتشون که واقعا مطالب سایت مخصوصا در این دوران منبع آموزشی خیلی مفیدی هست
همسفرمعصومه لژیون نهم یکشنبه 16 شهریور 1399 12:18 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت تمام عزیزان وتشکرازخانم زهرای عزیزومهربان
مجتبی لژیون۱۴شفا یکشنبه 16 شهریور 1399 09:25 ق.ظ
سلام خسته نباشید برای زحمتهای بیشماری که میکشید
همسفر معصومه لژیون سوم یکشنبه 16 شهریور 1399 08:53 ق.ظ
بسیار عالی بود خسته نباشید و خدا قوت به همه همسفران عزیز و تشکر از خانم زهرا مسوئل سایت
کمک راهنما هما یکشنبه 16 شهریور 1399 05:19 ق.ظ
سلام به همه عزیزان ، خدا قوت ویژه به دبیران لژیون ها که وافعا سنگ تمام گذاشتن و ماشاالله به رهجوهای عزیز که مشارکت همتون خوندم و آموزش گرفتم انشاالله همگیتون شاد و سلامت و پر توان باشید . خانم زهرا عزیز متشکرم از این همه بازتاب خوبی ها
همسفرمریم لژیون ۸ یکشنبه 16 شهریور 1399 12:04 ق.ظ
سلام وعرض ادب به همه دوستان عزیزم که با مشارکتهای زیبا بهمون انرژی دادن وتشکر ویژه از خانم زهرا نازنین در واحدسایت
شنبه 15 شهریور 1399 11:23 ب.ظ
بسیار عالی خداقوت
همسفر الهه لژیون ۳ شنبه 15 شهریور 1399 10:44 ب.ظ
سپاس فراوان از شما همسفران عزیز بابت مشارکت های زیباتون، بهترینها را برایتان آرزومندم.همسفر عفت لژیون 1 شنبه 15 شهریور 1399 10:09 ب.ظ
سلام دوستان عفت هستم همسفر، از دوستان عزیزم که مشارکت های عالی فرستادن کمال تشکر را دارم و عدالت یعنی اینکه قدردانی کنم از زحمات این عزیزان و تمام راهنمایان عزیز به خصوص راهنمای خوب خودم، سپاس
فاطمه قویدست شنبه 15 شهریور 1399 09:42 ب.ظ
سلام ودرود به همه همسفران، خداقوت به همه شماها، وخداقوت به تمام کمک راهنماها،
جوادفروتن،ل۱۸ شنبه 15 شهریور 1399 09:22 ب.ظ
خداقوت
همسفر مژگان لژیون 3شفا شنبه 15 شهریور 1399 09:17 ب.ظ
سلام و خدا قوت بسیار لذت بردم از مشارکتهای زیبا و تشکر و سپاس از خانم زهرا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic