مشارکت مکتوب همسفران در باب دستور جلسه"چهارده مقاله و تاثیر آن روی من"
شنبه 22 شهریور 1399 ساعت 09:13 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست مدیر وبلاگ همسفر زهرا | ( نظرات )

‬‏ "با این تعریف‌ها و صورت‌مسئله‌ها قطعاً ما به درمان نمی‌رسیم؛ باید خیلی تخصصی‌تر به دردهای خود بپردازیم و آنها را کشف کنیم و ازنظر من یک فرد آموزش‌دیده و جستجوگر بهترین کاشف برای دردهای خودش می‌باشد. در صور آشکار برای یافتن ریشه هر دردی به پزشک متخصص مربوطه مراجعه می‌کنیم و با کلی آزمایش و عکس و سونوگرافی شاید بشود ریشه آن درد و یا بخش آسیب‌دیده را پیدا کرد و پس‌ازآن تازه اگر تشخیص درست باشد و داروها مناسب باشند یک روش درمانی تجویز می‌شود. ما هم باید دردهای درونی خود را و حس‌های خود را متخصصانه ردیابی کنیم تا به ریشه آنها برسیم."

مشارکت مکتوب در باب دستور جلسه ی عدالت(آیا همه ی افراد در کنگره با هم  برابرند؟)

--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفر لژیون یکم "کمک راهنما همسفر اعظم "

------------------------------------------------------------------------------------
سلام دوستان فاطمه هستم همسفر;

کتاب ۱۴ مقاله دارای ۱۴ مقاله می باشد که تمام گره های اعتیاد را باز می کند و با زبانی ساده روان بیان شده است که برای تمام افراد قابل فهم است ۱۴ مقاله کتابی است .

بسیار علمی و پیچیده ولی جناب مهندس همیشه می گویند معلم خوب کسی است که مطالب را به زبانی بیان کند که برای همه قابل فهم باشد.

 این کتاب جزو متون امتحانات کنگره می باشد و کتابی است که اگر کسی دنبال صورت مسئله اعتیاد باشد جواب کلی از سؤالاتش را در این کتاب پیدا می کند و خیلی خوشحالم که آقای مهندس به هدف شون که احداث آکادمی بود رسیدند و امیدوارم که من هم جزو خدمتگزاران واقعی کنگره باشم و قدردان همه زحمت کشان کنگره باشم.

سلام دوستان عزیزم اعظم هستم یک همسفر;

تشکر می کنم از خانم زهرا مدیر وبلاگ سایت که فرصت خدمت و مشارکت را به همه اعضای شعبه میدهند.

کتاب ۱۴ مقاله بسیار ارزشمند ، علمی و تخصصی در مورد صورت مسئله اعتیاد و درمان است ,بنیان کنگره ۶۰ آقای مهندس دژاکام عزیز مولف آن می باشند.

۱۴ مقاله نتیجه کشف متد " DST " و تلاشی ۲۰ ساله است.

تحقیق در مورد زوایای پنهان بیماری دردناک اعتیاد به درمان رساندن هزاران انسان به تعادل رساندن آنها و باز گرداندن به زندگی در کنار خانواده و شروع زندگی سالم و همراه با آرامش برای شان می باشد.

رخدادی عظیم در کل جهان برای اولین بار نه تنها برای مصرف کنندگان بلکه برای خانواده ها ، محققین و پزشکان با خواندن این کتاب و دیدن مسافران و عملکردشان ایمان آوردم کنگره ۶۰ تنها تنها مکان برای نجات انسان ها از دام اهریمن مصرف مواد مخدر ،الکل و....بسیاری از بیماریهای صعب العلاج می باشد.

می دانم هنوز ذره ای از علم جاری کنگره را درک نکرده ام از خداوند توفیق خدمت در کنگره ، گرفتن آموزش های آن و عمل به آنها را دارم.

آقای مهندس عزیز عمر تان با عزت در این جهان و جهان های دیگر باد.


سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر;

کتاب چهارده مقاله در مورد اعتیاد به مواد مخدر توسط جناب آقای مهندس حسین دژاکام نوشته شده ویک کتاب جامع و کامل در مقوله اعتیادومصرف مواد مخدر و راههای درمان آن می‌باشد .

من با خواندن این کتاب به شناخت کامل ودرک درست از کنگره ۶۰وهمچنین شناخت بدن فرد مصرف کننده و راههای کمک به درمان اعتیاد رسیدم جواب اکثر سوالهایی که همیشه ذهنم را درگیر میکرد را پیدا کردم و باعث شد که بتوانم تعامل بهتری با مسافرم داشته باشم و پا به پای اوودر کنارش به سوی رهایی از بند اعتیاد قدم بردارم .


 سلام دوستان عفت هستم همسفر رضا;

کتاب 14 مقاله کتابی جامع وکاملی است که به ما در مورد اعتیاد و روش های ترک آن اطلاعات می‌دهد، ما همسفران هم با یک یا چند نوع مواد مخدر به واسطه ی مسافرانمان آشنا هستیم و این کتاب باعث شد که ما چواب تمام سوالات بی پاسخ مان را بگیریم و مشکل اعتیاد مسافران مان را با دید درست حل کنیم. و باورمان بشودکه اعتیاد هم باروش خاص خودش قابل درمان است و در هیچ کاری بدون برنامه نباید باشیم،، به امید روزی که تمام گرفتاران دربند اعتیاد این راه رو پیدا کنند و به سلامت کامل برسند.


--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون دوم "کمک راهنما همسفر فاطمه"

------------------------------------------------------------------------------------

سلام‌ زهره هستم یک همسفر ;

دستور جلسه ی هفتگی کتاب ۱۴ مقاله و تأثیر آن روی من..همان طوری که کتاب عشق یا کتاب ۱۴ وادی کتابی است با عنوان و مطالب مهم‌ کتاب ۱۴ مقاله هم هر مقاله ی ان یک عنوان دارد و گنجانده شده از مطالب ریز و درشت که در کتاب ۱۴ مقاله مطالبی در ان نهفته است .

که شاید بیشترآنها را من به شخصه نشنیده ام و اطلاع چندانی از صورت مسئله اعتیاد نداشتم مثلا شخص مصرف کننده ای که یکباره مواد را کنار می گذارد با علامت های صور اشکار و صور پنهان مواجه است که شاید من اطلاعی از آنها نداشتم در این کتاب راههای مختلف ترک اعتیاد می شود هر چند همه ی این ترک ها گذراست چیزی که مهم است جناب مهندس روشی را ابداع کردند.

با عنوان روشDST که در این روش درمان قطعی اعتیاد با توجه به خواست درونی شخص مصرف کننده انجام می شود و فقط در این روش نتایج مثبت و شگفت اوری داشته که شاهد رهایی مصرف کنندگانی از دام اعتیاد و درمان آنها با توجه به روش DST هستیم و شخص مصرف کننده باید در این روش سه پارامتر را مورد توجه قرار دهد که عبارتند از جسم .روان.جهان بینی و باید شخص حرکت کند و صفات پسندیده را جایگزین صفات ناپسند کند و از ظلمت به نور و روشنایی برسد و چیزی که مهم است .

این است که بزرگترین اصل در پیشگیری مهار و درمان اعتیاد آگاهی است و هر شخص مصرف کننده برای رسیدن به مقصد واقعی خود باید هدف معینی داشته باشد تا بتواند به سر مقصد خود که همان رهایی از چنگال اعتیاد است برسد و همه ی این ها را مدیون کنگره هستیم .

با آرزوی رهایی برای همه ی مسافران و حال خوش برای همسفران ...با تشکر فراوان از کمک‌راهنمای عزیزم سر کار خانم فاطمه عزیز ..

 سلام دوستان زهراهستم یک همسفر;

درمورد دستورجلسه کتاب ۴مقاله و تاثیر آن روی من

با خواندن این کتاب متوجه شدم که علائم ترک کردم مثل سرماخوردگی است و همیشه درموردهمسفرم اشتباه فکرمی کردم و داروهای الکی بهش می دادم و متوجه شدم موادمخدر سم نیست و فرد معتادیک بیمار است.به گروه مصرف کنندگان آشناشدم و با انواع ترک کردن ها و علائم ها آشناشدم و متوجه شدم یک مصرف کننده همان طور که یواش یواش شهر وجودی خودش را ویران کرده باید یواش یواش باصبر و استقامت همت کند تاشهروجودی خود را آباد سازد.

باتشکر از مسئولین کنگره۶۰

--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون سوم "کمک راهنما همسفر هما "

------------------------------------------------------------------------------------

 سلام دوستان مژگان هستم یک همسفر;

مشارکت در مورد دستور جلسه کتاب چهارده مقاله و تاثیر آن روی من

جناب مهندس دژاکام این کتاب را برای دانشگاه یان ، مدارس و همه اقشار جامعه نوشته اند که تمام گره های اعتیاد را باز می کند .

اگر یک مطلب را کامل فهمیده باشیم می توانیم آن را جوری بیان کنیم که هر شنونده با هر میزان تحصیلات و سن بفهمد کتاب چهارده مقاله یک چنین کتابی هست که تمام مسائل اعتیاد در آن به وضوح قابل دیدن و درک است.

روشی که برای درمان اعتیاد در این کتاب و متد DST بکار گرفته شده روش تدریجی هست البته از این روش برای خیلی از مسائل می توان استفاده کرد ، من همسفر از این روش برای دوری از ضد ارزش ها می توانم استفاده کنم.

من همسفر درست است که مصرف کننده نبود و نیستم اما در زندگی به خیلی از ضد ارزش های اخلاقی پرداخته ام که با خواندن این کتاب و مقالات از این ضد ارزش ها که همانند: حجابی روی عقلم را گرفته دوری کنم و به ارزشها بپردازم ، این کتابی است که فقط برای مصرف کننده یا مسافران نیست کتاب جامعی است که هر کسی در هر شرایطی می تواند از آن استفاده کند .

سلام دوستان الهه هستم یک همسفر;

صورت جلسه هفته، کتاب ۱۴ مقاله

مهندس دژاکام در اول صورت جلسه در مورد کامنت هایی که دوستان گله و شکایت می کنند و می گذارن فرمودند که این کامنت ها رو نگذارید، چون این سایت، یک سایت جهانی هست و اکثر مردم جهان از این سایت بازدید می کنند و درست نیست که اگر کسی از راهنمای خود یا اسیسانت و یا هر کس دیگری شکایت دارد در سایت بگذارد، این کار وجه خوبی ندارد.

مهندس دژاکام اولین کسی هستند که درمان اعتیاد رو از متد DST و داروی درمان 0T به روش تدریجی انجام دادند و موفق هم شدند و از سال ۷۵ که روی خود این روش رو انجام دادند و نتیجه گرفتند تا به الان هزاران هزار نفر از این درد بی درمان نجات پیدا کردند و همه آن افرادی که گذشته سیاه و تاریک داشتند با آموزش های کنگره همه به نور و روشنایی دست پیدا کردند.

و حال همان افراد خود راهنما شده و جان هم نوع خودشان را نجات می دهند و این خیلی ارزشمند است، مهندس چنان روی صور آشکار و پنهان رهجوها و نیز جهان بینی آنها کار کردند که همگی بعد از رهایی خود را مدیون کنگره می دانند و همه به نوعی می خواهند که خدمت کنند و تا حدودی دین خود را عطا کنند.

مهندس این کتاب ۱۴ مقاله را طوری طراحی کردند که هر کسی در هر گروه سنی و با هر مدرک تحصیلی، و حتی افرادی که سواد ناچیزی دارند و سوادشان فقط در حد خواندن و نوشتن است متوجه مطالب کتاب می شوند.

در آخر دعا می کنم که خداوند طول عمری طولانی به مهندس دژاکام مرد توانمند ایرانی بدهد تا بتواند همه خواسته هایش را اجرایی کند و جان مردم جهان را نجات دهد.


--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون چهام "کمک راهنما همسفر آتنا "

------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان ،راحله هستم همسفر مسعود;

"کتاب چهارده مقاله و تاثیر آن روی من "

چهارده مقاله ، 14 راه ،14 روش و 14 سند معتبر و واقعی و قابل درک و قابل لمس که هر انسانی را که در منجلاب بیماری اعتیاد غوطه ور شده است را به درمان و سر منزل مقصود خواهد رساند .

کتاب 14 مقاله سندی است معتبر که در عصر کنونی که تکنولوژی گوی میدان پیشرفت را ربوده ولی در درمان اعتیاد عاجز مانده است.

بسیار شیوا و روان و در خور فهم خاص و عام با صرف کمی وقت و مطالعه و عمل به آن نه تنها شخص بیمار بلکه خانواده آن هم به احیاء و آرامش و آسایش خواهند رسید ؛گویی که هیچوقت این چنین بلای خانمان سوزی را تجربه نکرده اند .

"بنیانگذار کنگره 60 سلامتیتان پایدار و عمرتان برقرار سپاس از توجه تان"


--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون هشتم "کمک راهنما همسفراحترام"

------------------------------------------------------------------------------------

 سلام دوستان مریم هستم همسفر احمد;

چه کسی می تواند واقعا تاثیرات کنگره و تک تک کتابهایش وسی دی هایش وآموزش هایش راخاص به خاص توصیف کند در زندگیش از وقتی به در یای کنگره واردشدیم من و مسافرم هر روز از این دریا مرواریدی صیدمی کنیم.

مروارید این هفته گنکره ۱۴ مقاله نام داردکه مقاله های هستند که برای پزشکان و یا اساتید نوشته شده اما به زبانی قابل درک و فهم و منی که به علم کنگره بار ور شده ام قابل درک است و آشنا به بیماری اعتیاد می شوم راه درمانش رامی آموزم.


"زنده باشی مهندس عمرنوح رابرایت خواهانم ازته قلبم که بازهم کم است"


سلام دوستان فاطمه هستم همسفر علی اصغر;

مرحبا به منجی کنگره 60 که همچون خورشیدی با نورش که همان مقالات وکتاب های با ارزش وماندنی خودش می باشد، ستاره‌های بسیارزیادی پرورش داند.

که همان راهنماها هستند، وچهارده مقاله کتاب با ارزشی که به مقوله اعتیاد اوضاع و احوال مصرف کنندگان بابیان شیوا ودلنشین پرداخته، سپاس،


 سلام دوستان سمانه هستم همسفر مجید;

در مورد دستور جلسه اگه بخام صحبت کنم آقای مهندس وقتی شروع به کار کردند و تصمیم گرفتند از روش درمانی خودشان راه نجاتی برای همه گرفتاران درتاریکی باز کنند.

دست پرآمدند و مدام در تلاشند تا مطالب رو برای یادگیری و آموزش به روز کنند و یکی از این مطالب کتاب ۱۴ مقاله است و آقای مهندس با نوشتن این کتاب به همه نشون دادند که راه و روش کنگره کاملا علمی است و بصورت کاملا شفاف در مورد مقوله اعتیاد نوشته شده و من امیدوارم روز به روز با گرفتن آموزش های ناب کنگره به آرامش برسم .


سلام دوستان زهره هستم همسفر حامد;

امادر مورد دستور جلسه به نظر من آقای مهندس اومدن در کتاب ۱۴ مقاله از اعتیاد و درمان صحبت کردند که اگر صورت مسئله ی مشکلی پیدا شود می توانیم به خوبی آن مشکل را حل کنیم و این کتاب خیلی زیبا توضیح داد و این کتاب دارای مطالب خوب و مفید برای جامع هست....


 سلام دوستان و جیهه هستم همسفر جواد;

آموزش های کنگره یکی از یکی دیگر بهتر، نمیشودگفت که کتاب ۶۰ درجه بهتر است یا کتاب وادی عشق یا کتاب چهارده مقاله این کتاب  یکی از بهترین آموزش های کنگره هستش. که ما با آموزش گرفتن این کتاب می توانیم.

متوجه شناخت بیماری اعتیاد، اوضاع احوال مصرف کنندگان مواد مخدر، و چگونگی روش درمان شویم.


"ممنون از اینکه به من وقت مشارکت دادین"


--------------------------------------------------------------------------------------------

مشارکت مکتوب همسفران لژیون نهم "کمک راهنما همسفرمعصومه"

------------------------------------------------------------------------------------

سلام زهرا هستم همسفر حسن;

کتاب ۱۴مقاله هم مثل بقیه کتابهای مهندس به مبحث اعتیاد می پردازد و این کتابی که در دست ماست بیان واقعیات وحقایقی است درمورد شناخت بیماری اعتیاد، اوضاع و احوال مصرف کنندگان مواد مخدر و چگونگی روش درمان، که با تلاش و کوشش، تفکر و اندیشه و سال ها تحقیق جناب مهندس بصورت کتاب نوشته شده و در اختیار ما قرار گرفته است.

در این کتاب صورت مسئله اعتیاد و گروه بندی معتادان و روش‌های معمول ترک اعتیاد و...مطرح شده است و کنگره اعتقاد دارد در کنار باز سازی جسم باید روان و جهان بینی فرد مصرف کننده هم باید تغییر کند وترک اعتیاد از نظر جسمی یا فیزیولوژی درکوتاه مدت امکان ندارد.

باید فرایند زمان که حدود ۱۱ماه است را طی کند تا به درمان برسد .ودراین ۱۴کتاب اصل اساسی درمورد صورت مسئله اعتیاد و روش های درمان را مطرح می نماید وبه کمک دانشمندان تکمیل شده.

سلام دوستان سعیده هستم یک همسفر;

همانطور که از اسم این کتاب معلوم است و این کتاب برای دانشگاه ها و مدارس و مسئولین نوشته شده است در این کتاب از گره ها اعتیاد گفته شده و گره ها اعتیاد را حل می کند.

برای همه قابل استفاده است وبسیار ساده است و قابل درک وفهم است وپیچیدگی ندارد برای اعتیاد اول باید صورت مسئله اعتیاد حل شود که دراین کتاب حل می شود.

سلام دوستان زهراهستم همسفرمجتبی;

تاریخچه اعتیادبیانگراین مسئله مهم است که تاکنون راه های زیادی برای ترک ودرمان اعتیادتجربه شده است که هیچ کدام مفید واقع نشده است.

دراهمیت اعتیادهمین بس که دربرحه ای از زمان اعتیادجرم ،معتادمجرم شناخته می شد ونهادهای اجرایی هرنوع برخوردناشایستی با معتاد انجام می دادند و درمظان هرگونه اتهامی قرارمی گرفت.

هدف جناب مهندس دژاکام ازنوشتن کتوب و نشریات کنگره این است که دیدگاهی متفاوت وعلمی و قابل درک رادرمورد درمان اعتیاد دراختیارعموم قراربدهند.

کتاب چهارده مقاله مجموعه ایی کامل از تحقیقات و تجربیات جناب مهندس گروه تحقیقاتی کنگره ۶۰ وچکیده ایی کامل ازسایرکتوب ونشریات مثل کتاب ۶۰ درجه کتاب عشق ادموند و هلیا و پروتکل و چهارمقاله و....می باشد.

که بیشترازهمه دراین کتاب به اهمیت صورت مسئله اعتیادپرداخته شده است وکتابی جامع برای بیماران درحال درمان و سایر افراد دربیرون ازکنگره که باروش و مکتوبات کنگره آشنایی ندارند می باشد.

این کتاب شامل ۱۴مقاله علمی و مهم در  زمینه درمان اعتیادیباشد و هرآن کسی که اعتیاد رابیماری مزمن و لاعلاج می داند با مطالعه این کتاب متوجه خواهدشدکه علم درمان اعتیاد درکنگره ۶۰ کشف گردیده است و افرادبسیاری با این روش توانسته اندبه درمان برسند و به شرایط اجتماعی مطلوب باز گردیده اند.

امیدوارم قدر این موهبت و این فرصتی که دراختیارمن و سایرهمراهانم قراداده شده است رابدانیم وبه نحو احسنت برای ایجادجامعه ایی بهتر آموزش های کنگره راکاربردی نماییم.

------------------------------------------------------------------------------------------------

تشکر و سپاس از  شما همسفران  مشارکت های عالی و زیبا از قدرت مطلق بهترین جایگاهها را در زندگی و کنگره 60 برای شما عزیزان مسئلت داریم. "

---------------------------------------------------------------------------------

ویرایش و ارسال خبر :همسفر زهرا لژیون هفتم " کمک راهنما همسفر مریم "

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکت مکتوب،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرمعصومه لژیون سوم دوشنبه 24 شهریور 1399 09:26 ق.ظ
سلام بسیار عالی بود خدا قوت به تمامی همسفران عزیز وخسته نباشید خدمت خانم زهرا و خانم اعظم عزیز
زهراهمسفرمجتبی یکشنبه 23 شهریور 1399 10:09 ب.ظ
سلام وخداقوت به تمامی عزیزان ومخصوصاخانم زهراعزیزوخانم اعظم عزیز
همسفر اکرم لژیون ۳ یکشنبه 23 شهریور 1399 03:52 ب.ظ
سلام و خدا قوت به همه ی دوستان و همسفران عزیز.دست مریزاد بابت مطالب زیبا .
زهره هستم از لژیون خانم احترام یکشنبه 23 شهریور 1399 11:13 ق.ظ
ممنون از مشارکت های خوب دوستانم عالی بود
خدا قوت به زهرای عزیز خیته نباشی
همسفرمعصومه لژیون نهم یکشنبه 23 شهریور 1399 10:24 ق.ظ
خداقوت به همه عزیزان بسیارعالی
تشکروسپاس فراوان ازخانم زهرای عزیز
فاطمه لژیون یک یکشنبه 23 شهریور 1399 10:19 ق.ظ
سلام وخدا قوت به خانم زهرای عزیز وتشکر از همه دوستان واقعا مطالب خیلی آموزنده وعالی بود
یکشنبه 23 شهریور 1399 09:36 ق.ظ
سلام خدمت همسفران ودوستان خوبم حق مطالب رو بسیار زیبا ادا کردید خیلی لذت بردم واقعا دست مریزاد خدا قوت وخسته نباشید خدمت خدمت گذاران سایت هم خسته نباشید ویژه ای عرض میکنم امیدوارم همیشه پایدار وسلامت باشید
فاطمه قویدست یکشنبه 23 شهریور 1399 09:04 ق.ظ
خداقوت به تمام همسفران کنگره 60،وخداقوت به دوستان سایت.
همسفر فریبا یکشنبه 23 شهریور 1399 08:40 ق.ظ
خداقوت به همه ی همسفران عزیز، وخسته نباشید خدمت خانم زهرا
زهرا همسفر حسن لژیون ۹ یکشنبه 23 شهریور 1399 08:09 ق.ظ
سلام و خداقوت به همه همسفران عزیز عالی بود وتشکر از خانم زهرای عزیز و خانم اعظم عزیز موفق باشین
یکشنبه 23 شهریور 1399 07:44 ق.ظ
سلام به همه ممنون بابت مشارکتهای آموزنده همگی دوستان وخداقوت به خانم زهرا و خانم اعظم
همسفر الهه لژیون ۳ یکشنبه 23 شهریور 1399 07:35 ق.ظ
با سلام به همه همسفران عزیز، خداقوت میگم به همگیتون، مشارکتها بسیار عالی بود، از خانم زهرای عزیز مسئول سایت هم تشکر و سپاسگزاری میکنم بابت زحمات بی دریغانه ای که میکشند، انشالله نور خداوند در زندگی تک تکتون بتابه و خداوند یار و یاورتان باشه.
همسفر اعظم استکی یکشنبه 23 شهریور 1399 07:31 ق.ظ
سلام و درود بر تمامی همسفران عزیز ، از مشارکتها پیام آزادی ، آرامش و صلح با خود و دیگران رهائی و رسیدن به تعادل را ...دریافت کردم.
زندگی همه سبز دل همه شاد
تشکر از خانم زهرا مدیر وبلاگ و تمامی دبیران پر تلاش شعبه شفا
جوادفروتن،ل۱۸ شعبه شفا یکشنبه 23 شهریور 1399 07:13 ق.ظ
خداقوت به همه همسفران
همسفررضوی ل2 یکشنبه 23 شهریور 1399 06:32 ق.ظ
خداقوت به همه همسفران عزیز بسیارعالیست
خداقوت ویژه به مسؤل سایت خانم زهرای عزیز
همگی موفق باشید.
همسفر مژگان لژیون 3شفا یکشنبه 23 شهریور 1399 06:00 ق.ظ
سلام و خدا قوت به همه همسفران عزیز چه زیبا حق مطلب را ادا کردید دست مریزاد .تشکر و سپاس از خانم زهرا و خانم اعظم
سمانه همسفر لژیون ۸ یکشنبه 23 شهریور 1399 12:23 ق.ظ
ممنون از مشارکت همه ی دوستان و تشکر از خانم زهرای عزیز
هما شنبه 22 شهریور 1399 11:27 ب.ظ
با سلام به همه عزیزان ، همسفران عزیز خدا قوت و ماشالله به خانم زهرا عزیز و خانم اعظم عزیز
همسفرمریم لژیون ۸ شنبه 22 شهریور 1399 11:24 ب.ظ
خداقوت به همه دوستان ومسئولین عزیز سایت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات