گفتگو با مرزبانان نمایندگی الهیه
سه شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 09:34 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مهشید | ( نظرات )
گفتگو با مرزبانان محترم نمایندگی الهیه مشهد (همسفر زهرا و همسفر احترام)جایگاه مرزبانی خدمتی است که در آن مردم داری، محبت، مسئولیت و اجرای قوانین کنگره ۶۰ نقش بسیار مهم و اساسی دارد و در واقع می توانیم نقاط ضعف خودمان را در این خدمت به نقاط قوت تبدیل کنیم.....ضمن تبریک هفته مرزبان خدمت شما خانم زهرا و احترام عزیز

لطفا به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟

همسفر احترام : سلام دوستان، احترام هستم همسفر جواد.
مدت تخریب ۱۵ سال، آخرین آنتی ایکس مصرفی کراک، شیشه و هروئین، روش درمان DSD،
داروی درمان ot شربت، طول سفر ۱۷ ماه، با راهنمایی جناب اقای کاظم نوروز پور و راهنمای عزیزم سرکار خانم اشکذری.
رشته ورزشی خودم شطرنج

همسفر زهرا : سلام دوستان زهرا هستم همسفرجواد.

مسافر من با بیست سال تخریب، آخرین آنتی ایکس مصرفی الکل، شیره و تریاک با یک گرم وارد کنگره شدند با روش دی اس تی با شربت oT به راهنمای راهنمای خوب شون جناب آقای مجید خلیلی، رشته ورزشی باستانی سفر اول چهارده ماه ، سفر دوم به دستتان جناب آقای مهندس دوسال و چهار ماه و بیست و چهار روز و راهنمای خوب خودم سرکار خانم اشکذری رشته ورزشی ،شطرنج

چطور شد که کاندید مرزبانی شدید؟


همسفر احترام : با تشویق خواهر لژیونیها و راهنمای عزیزم و خصوصا خانم مریم ابراهیم زاده و تمام کمک راهنما ها، مُشوق من برای شرکت در انتخابات شدند.

همسفر زهرا : من هر خدمتی که در کنگره انجام دادم به خواست خودم بود ولی به این جمله هم معتقدم که خدمت ها ما را انتخاب میکنند، در این خدمت با تشویق دوستان و کمک راهنمایان کاندید مرزبانی شدم.

بعد از اتمام انتخابات و دیدن آرای چه حسی داشتید؟


همسفر احترام : حسی وصف نشدنی بود، شادی همراه با دلهره، شاد بودم از این که میتوانستم به دیگران خدمت کنم دلهره و ترسم بیشتر برای حساسیت خدمت بود چرا که جذبه و جدیتی نیاز داشت که احساس می کردم با روحیه من سازگار نیست.

همسفر زهرا : خیلی لذت بخش بود وقتی در اتاق شمارش آرا بودم خدا را شکر کردم که کسانی هستند که مرا دوست دارند و این به من امید داد تا بتوانم بهتر خدمت کنم.با توجه به اینکه شما قبل از مرزبان شدن، یک تماشاچی بودید و خدمت مرزبانی را با دید متفاوتی می دیدید بفرمایید که وقتی وارد بازی شدید، آیا دید شما نسبت به این خدمت تغییری کرد یا خیر؟


همسفر احترام : مرزبانی از نظر ظاهر و باطن بسیار باهم متفاوت است و آن چیزی که در ظاهر دیده میشود نیست، بعد از خدمت دیدم نسبت به قبل ۱۸۰ درجه تغییر کرد.

همسفر زهرا : خیلی تغییر کرد چون واقعا تا در آن جایگاه قرار نگیریم نمی‌توانیم درک درستی از سختی های جایگاه و بلعکس لذت ها را داشته باشیم، خدمت مرزبانی بسیار خدمت سختی است از لحاظ اینکه پیمان را می بندی خیلی آموزش ها میبینی، من در خیلی جایگاه خدمت کردم ولی در این جایگاه همه ضعف های خودم را پیدا کردم و از همه مهم تر نه گفتن را در این جایگاه آموختم.

با توجه به مشغله های تمامی انسان ها در زندگی بفرمایید که آیا در این خدمت توانستید ضلع کار، خانواده و کنگره را متعادل نگه دارید؟


همسفر احترام : تمام سعی خودم را برای حفظ تعادل کرده ام امیدوارم در این مرحله موفق شده باشم.

همسفر زهرا : ابتدای مرزبانی خیلی برایم سخت بود ولی خدا را شکر به مرور زمان همه چیز روی تعادل پیش رفت، من هر وقت که جایگاه را تجربه کردم نیروهای بازدارنده در ابتدا بودند و خداراشکر با کمک آموزش های کنگره و دوستان برایم جایگاه آسان شد.

با توجه به جمله ی " مرزبانی راه رفتن با پای برهنه روی گداخته های آتش است" بفرمایید که چه برداشتی از این جمله دارید و آیا همین طور است یا خیر؟


همسر احترام : این جمله گویای سختی و مشکلات مسیر خدمتی است که در آن قدم می گذاریم،در واقع همین طور است خدمت مرزبانی هم شیرین و هم سخت است.

همسفر زهرا : درست است واقعا روی گداخته های آتش راه رفتن است من هروقت به این جمله بر می خورم یادم میاید از خانم آتنا مرزبان قبلی نمایندگی و الان برایم خیلی این جمله پر معنا و گفتن اش سخت است.

مرزبانی خدمتی است که در آن باید عشق و محبت وادی چهاردهم را در کنار قوانین اجرا نمایید، آیا در این مدت توانسته اید این کار را انجام دهید؟


همسفر احترام : امیدوارم که در این امر موفق شده باشم من تمام سعی خود را کردم. یک مرزبان در عین اقتدار باید عشق و محبت را هم در کلام خود داشته باشد.

همسفر زهرا :
بله خدا راشکر با کمک آموزش های کنگره توانستم وادی چهارده را درک کنم و مفهوم محبت را بفهمم که عشق بلا عوض باشد امیدوارم توانسته باشم در کنار قوانین کاربردی اش کنم.برخی از دوستان ممکن است مرزبانی را فقط شال انداختن و نظارت کردن و دستور دادن می بینند، چه صحبتی برای این دوستان دارید؟


همسفر احترام : البته این دوستان فقط ظاهر قضیه را می بینند و وقتی که وارد نمایندگی میشوند، همه چیز سر جای خودش قرار دارد و مرزبانان مرتب حضور دارند؛ در حالی که بیشتر کار ها قبل و بعد از جلسات انجام میشود.

همسفر زهرا : من به دوستان حق میدهم که از مرزبانی این برداشت را داشته باشند چون تا در جایگاه قرار نگیریم درک نمیکنیم، جایگاه مرزبانی خدمتی است که در آن مردم داری، محبت، مسئولیت و اجرای قوانین کنگره ۶۰ نقش بسیار مهم و اساسی دارد و در واقع می توانیم نقاط ضعف خودمان را در این خدمت به نقاط قوت تبدیل کنیم امیدوارم بتوانم با تمام عشق این جایگاه خدمت کنم و قدر این شال و جایگاه را بدانم و به نحو احسن انجام وظیفه برا
ی نمایندگی و همسفران عزیز کنم.حال خوش از دیدگاه شما؟


همسفر احترام : حال خوش از دید من خدمت به انسانهاست.
هر وقت که احساس کنم حضور من در کنگره باعث کمک به یکی از دوستان می شود به حال خوش می رسم.
من با آرامش دوستان، آرامش می گیرم و با خوشحالی آنها خوشحال می شوم.
حال خوش یعنی اشکی را به لبخند تبدیل کردن.

همسفر زهرا: یعنی که من از هدفی که دارم دور نشوم و با عشق و محبت در محیط کنگره این بهشت کوچک به نحوه احسن خدمت کنم و بتوانم با محبت به همسفران عزیز خدمت کنم و تا جایی که توان دارم به آنها کمک کنم برای رسیدن به آرامش، حال خوش یعنی رضایت از خودم داشته باشم و لبخند بر روی لب دیگران ایجاد کردن.
و در اینجا خانواده محترم مهندس مهربان، استاد اخلاق و منش و از کمک راهنمای خودم قبل از مرزبانی سرکار خانم آرمیده تشکر می کنم و از همه دوستان همسفر که من را لایق دانستند در این جایگاه خدمت کنم؛ سپاس گذارم و شما مهشید عزیز که مرا در خدمت سایت یاری دادید سپاسگزارم، در کنگره فرد کوچک و بزرگ فرقی ندارد من از شما مهشید عزیز درسها گرفتم و برایت بهترین ها را در لحظات زندگی آرزو دارم


.

 

سپاس گزارم خانم احترام و زهرای عزیز که وقت خود را در اختیار من قرار دادید و در این گفتگو شرکت کردید.


تهیه و تنظیم : همسفر مهشید

عکاس : همسفر حانیه

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گفتگو و مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دوشنبه 3 مهر 1396 02:47 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت مرزبانان محترم وسخت کوش خانم زهراعزیز وخانم احترام عزیز به امید دیدن شما عزیزان در جایگاههای خدمتی بالاتر موفق وپیروز باشید
دوشنبه 3 مهر 1396 02:47 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت مرزبانان محترم وسخت کوش خانم زهراعزیز وخانم احترام عزیز به امید دیدن شما عزیزان در جایگاههای خدمتی بالاتر موفق وپیروز باشید
مسافرسیدمهدی یزدان یکشنبه 2 مهر 1396 05:15 ب.ظ
خداقوت و تبریک خدمت مرزبانان محترم و خدمتگزار گروه خانواده
مسافرسیدمهدی یزدان شنبه 1 مهر 1396 12:07 ب.ظ
خداقوت و تبریک خدمت مرزبانان محترم و خدمتگزار گروه خانواده
همسفر گلی جمعه 31 شهریور 1396 03:08 ب.ظ
انشالله همیشه شاد و موفق باشید...
همسفر مهناز پنجشنبه 30 شهریور 1396 11:15 ق.ظ
به شما دو عزیز تبریک و خدا قوت می گویم وبرای شما سلامتی ارزو میکنم.شما راهنمای به نام خانم اشکذری دارید چرا از ایشان تشکر نکرداید.رسم ادب چنین نیست.
مدیر وبلاگ همسفر زهرا پاسخ داد:
سلام دوست عزیز مگر شما آنجا تشریف داشتید ما سپاسگزاری از مخلوق خدا را خوب آموزش دیدهایم جاتون خالی خانم مهناز هم ایشان به ما پاکت و لوح دادن و هم متقابلا ما
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic